Apie mus

Butų pardavimas Bulgarijoje

ANVELA

Mes nesame pardavėjai. Mes piršliai. Supažindiname žmones su namais, kad jie įsimylėtų vieni kitus, o tada jau tampame jų vestuvių planuotojais.

IGOR ZUKERT

IGOR ZUKERT

Nuo 2014 m. „ženija“ Vokietijos piliečius su NT Vokietijoje, o nuo 2018 m. ir su Bulgarijos apartamentais. Nuo 2019 m. jau padėjo sukurti tvarią sąjungą su Bulgarijos NT ne vienam lietuviui. Padeda klientams ne tik susidraugauti su NT projektais, bet ir su tauriaisiais metalais (investicinis auksas ir sidabras).

Vokietijos pilietis, gimęs ir užaugęs Ukrainoje. Kalbos – vokiečių, rusų, ukrainiečių. UAB „EGIRAS“ direktorius ir akcininkas, nuo 2018 m. dirbantis su NT Bulgarijoje; nuo 2014 m. Vokietijoje bei ES dirba investicijų ir finansų srityje (taurieji metalai ir nekilnojamasis turtas); 2006-2013 m. Saipem Eni Group naftos ir dujų inžinerija.

IGOR ZUKERT
ALA BERNATAVIČIENĖ

ALA BERNATAVIČIENĖ

ALA BERNATAVIČIENĖ

Nuo 2019 m. kartu su Igoriu padeda sujungti širdis lietuviams ir Bulgarijos apartamentams. 2018 m. pasirūpino, kad lietuviai glaudžiai susidraugautų su investiciniu auksu ir sidabru, padedant vokiškai šių metalų pirkimo sistemai. Finansinį saugumą savo klientams padeda užsitikrinti jau nuo 2011 m.

Lietuvė, gimusi ir užaugusi Vilniuje. Kalbos – lietuvių, rusų, anglų. UAB „Anvela“ direktorė ir akcininkė, nuo 2021 m. dirba su NT projektais Bulgarijoje; nuo 2018 m. dirba su investiciniais tauriaisiais metalais; nuo 2011 m. dirbo investicijų ir finansų srityje (gyvybės draudimai, pensiniai fondai, investiciniai fondai); 2006-2012 m. vykdė teisininkės veiklą, buvo teisinių paslaugų įmonės savininkė.

JURGITA NEVERBICKIENĖ

JURGITA NEVERBICKIENĖ

Projekte rūpinasi klientų teisiniu saugumu ir yra pasiruošusi padėti suprasti teisines vingrybes. Apart to, puikiai išmano tauriųjų metalų rinką, visada patars kokias investicijas savo ateičiai rinktis.

Lietuvė, gimusi ir užaugusi Kaune. Kalbos – lietuvių, rusų, anglų. Nuo 2011 m. dirba su investiciniais projektais (investiciniai fondai, pensijų kaupimas, investicijos į NT projektus, taurieji metalai ir t.t.). Nuo 2004 iki 2013 m. – teisininkė (verslo ir sutarčių, šeimos teisė).

JURGITA NEVERBICKIENĖ
OLGA MATEŽONOK

OLGA MATEŽONOK

OLGA MATEŽONOK

Nuo 2020 m. rūpinasi, kad lietuvių ir NT Bulgarijoje pažintis vyktų sklandžiai, t.y. ieško palankiausių skrydžių, siunčia informaciją, kuruoja komunikacijos procesą, rūpinasi svečių apgyvendinimu, administruoja sutartis.

Lietuvė, gimusi ir užaugusi Vilniuje. Kalbos – lietuvių, rusų. Nuo 2016 m. dirba su investiciniais projektais (investiciniai fondai, pensijų kaupimas, investicijos į NT projektus, taurieji metalai ir t.t.). Nuo 2006 m. - studentų koordinatorė.

Ala Bernatavičienė

(lietuvių, rusų)

Igor Zukert

(vokiečių, rusų)

Dirbame ofise nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 09:00 iki 18:00 val.
Tačiau su pačiais
nekantriausiais bendraujame ir po darbo valandų bei savaitgaliais.

UAB "Anvela"

Žirmūnų g. 70, Vilnius, Lietuva

LT-09124

2023 © UAB Anvela. Visos teisės saugomos.